pl

top

  • nowy baner
  • baner2
  • baner3
  • nowy baner
  • baner2
  • baner3

Zapraszamy na wakacje nad morzem
w Mielnie


Polecamy  pokoje z łazienką, aneksem, lodówką i balkonem, lub osobnym niezależnym wejściem.


U NAS ZNAJDZIESZ UMIARKOWANE CENY W STOSUNKU DO OFEROWANEJ JAKOŚCI USŁUG!

 

O nas

Usługi Hotelarskie Mielno prowadzimy od 2000r. Nasze pokoje gościnne są zawsze przygotowane dla gości i należycie utrzymane. Oddajemy do państwa dyspozycji nowo wybudowaną cześć obiektu. Pozostała część z łazienkami zostały wyremontowane.


Mielno

Najcenniejszym walorem Mielna jest morze - niczym niezanieczyszczona woda, szeroka, piaszczysta, bezpieczna plaża. Środowisko niczym nieskazane, jest to jeden z najczystszych z rejonów morza na wybrzeżu. Mielno leży 35 km od Kołobrzegu i 12 km od Koszalina, na mierzei pomiędzy jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim.

Życie nocne w Mielnie trwa do białego rana. Liczne dyskoteki, smażalnie, tanie stołówki z domowym jedzeniem, rejsy statkiem Mila po jeziorze Jamno, wesołe miasteczka.Przez jezioro Jamno kursuje tez tramwaj wodny do Koszalina /Koszałek/,rejsy z przystani Unieście

Panuje tu specyficzny mikroklimat ze względu na duże nasycenie jodem, co pozwala leczyć schorzenia układu oddechowego. Gmina Mielno dysponuje szeroką bazą: sanatoryjną, noclegową, żywieniową, odnowy biologicznej Wellness - SPA.

Noclegi w Mielnie nie sa wygorowane cenowo. Każdy znajdzie noclegi odpowiednie dla siebie. Zajrzyj do zakładki „OFERTA" i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Zapraszamy do nas na tanie wczasy w Mielnie nad morzem

Kwatery Mielno - Kwatery w Mielnie to dobry wybor miejsc noclegowych w sezonie letnim.

Według relacji naszych Klientów, którzy korzystali z wypoczynku w innych miejscowach nadmorskich nad Bałtykiem, to właśnie w Mielnie są najniższe ceny w lokalach gastronomicznych i obiektach oferujących noclegi. Atrakcyjnym cenom sprzyja duża konkurencja. Obiad składający się z dwóch dań można zakupić już od 15 zł. W promieniu 150-900 m od naszego obiektu znajdują się lodziarnie, smażalnie ryb , bary i stołówki.

W naszym obiekcie można korzystać z kuchni przeznaczonej wyłącznie dla naszych Gości

 

Zapraszamy grupy pracownicze, grupy zorganizowane oraz firmy.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależnosci ilości osób i dłgosci pobytu.

 

Pogoda


Licznik odwiedzin

Partnerzy

 

Tanie noclegi w Koszalinie

 

 

Mielno online