de

top

  • nowy baner
  • baner2
  • baner3
  • nowy baner
  • baner2
  • baner3

Zapraszamy na wakacje nad morzem
w Mielnie


Polecamy  pokoje z łazienką, aneksem, lodówką i balkonem, lub osobnym niezależnym wejściem.


U NAS ZNAJDZIESZ UMIARKOWANE CENY W STOSUNKU DO OFEROWANEJ JAKOŚCI USŁUG!

 

O nas

WAŻNE !!!  REALIZUJEMY BONY TURYSTYCZNE

W związku z pandemią korona wirusa z dniem 04-05-2020 r., na naszym obiekcie wprowadziliśmy  wytyczne Ministerstwa Rozwoju i Sanepidu. Każdy pokój  po opuszczeniu Gości jest poddany dokładnej dezynfekcji i procedurze ozonowania, ponadto dla Gości są dostępne płyny do dezynfekcji rąk . Informujemy, że w obiekcie przyjmujemy tylko 24 osoby czyli 2 osoby plus  ewentualnie dziecko   na pokój, ze względu na ograniczenie liczby Gości w obiekcie. Dysponujemy też pokojami 2 osobowymi z niezależnymi wejściami z zewnątrz budynku aneksami, lodówkami i łazienkami więc ryzyko kontaktu  z innymi Gośćmi  obiektu jest ograniczone do minimum. Środki jakie wdrażamy są dla Państwa bezpieczeństwa, żeby bezpiecznie wypocząć i wrócić  w zdrowiu z urlopu w tym trudnym  dla nas czasie, zapraszamy do rezerwacji i życzymy miłego wypoczynku w Mielnie nad morzem.


Mielno

Najcenniejszym walorem Mielna jest morze - niczym niezanieczyszczona woda, szeroka, piaszczysta, bezpieczna plaża. Środowisko niczym nieskazane, jest to jeden z najczystszych  rejonów morza na wybrzeżu. Mielno leży 35 km od Kołobrzegu i 12 km od Koszalina, na mierzei pomiędzy jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim.

Życie nocne w Mielnie trwa do białego rana. Liczne dyskoteki, smażalnie, tanie stołówki z domowym jedzeniem, rejsy statkiem Mila po jeziorze Jamno, wesołe miasteczka. Przez jezioro Jamno kursuje tez tramwaj wodny do Koszalina /Koszałek/,rejsy z przystani Unieście

Panuje tu specyficzny mikroklimat ze względu na duże nasycenie jodem, co pozwala leczyć schorzenia układu oddechowego. Gmina Mielno dysponuje szeroką bazą: sanatoryjną, noclegową, żywieniową, odnowy biologicznej Wellness - SPA.

Noclegi w Mielnie nie są wygórowane cenowo. Każdy znajdzie noclegi odpowiednie dla siebie. Zajrzyj do zakładki „OFERTA" i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Zapraszamy do nas na tanie wczasy w Mielnie nad morzem Bałtyckim

Kwatery Mielno - Kwatery w Mielnie to dobry wybór miejsc noclegowych w sezonie letnim.

Według relacji naszych Klientów, którzy korzystali z wypoczynku w innych miejscowościach nadmorskich nad Bałtykiem, to właśnie w Mielnie są najniższe ceny w lokalach gastronomicznych i obiektach oferujących noclegi. Atrakcyjnym cenom sprzyja duża konkurencja. Obiady duży wybór składające się z dwóch dań można zakupić już od 18 zł, samo drugie danie 11,90 w barze Pokusa 650m od Nas.W promieniu 150-900 m od naszego obiektu znajdują się lodziarnie, smażalnie ryb , bary i stołówki.

W naszym obiekcie można korzystać z kuchni przeznaczonej wyłącznie dla naszych Gości

 

Zapraszamy grupy pracownicze, grupy zorganizowane oraz firmy.

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności ilości osób i długości pobytu.


Zadzwoń do nas!

Telefon

lub skontaktuj się przez WhatsApp!

WhatsApp

Pogoda


Licznik odwiedzin

Partnerzy

 

Tanie noclegi w Koszalinie

 

 

Mielno online